Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Casano – Samp, ditën e hënë gjithçka do të zgjidhet
English

Casano – Samp, ditën e hënë gjithçka do të zgjidhet

Itali, 11 dhjetor NOA - Mosmarrëveshjet mes Sampdorias dhe Antonio Cassanos do të zgjidhen ditën e hënë pasdite.

Lajmi u njoftua nga kryetari i Komitetit të arbitrazhit pas një dëgjimi, gjatë së cilit janë dëgjuar katër dëshmitarë.

“Pajtimi nuk rezultoi i suksesshëm dhe mbetet vetëm vendimi i arbitrazhit. Më pas u dëgjuan dëshmitarët”, - tha avokati Paul Giuggioli.

Megjithatë ditën e hënë do të jetë një seancë tjetër e re, në të cilët do të jepet dhe vendimi përfundimtar në lidhje me këtë çështje.

r.b/NOA

KOMENTE