Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Makina përplaset me murin, studentja humb jetën bashkë me të fejuarin
English

Makina përplaset me murin, studentja humb jetën bashkë me të fejuarin

Gjirokastër, 11 dhjetor, NOA - 28-vjeçari Adrian Mamo nga Gjirokastra dhe e fejuara e tij Altea Hoxha, 20 vjeç, studente nga Burreli, kanë mbetur të vdekur në vend mëngjesin e sotëm, ndërsa udhëtonin nga Gjirokastra drejt Tiranës.

Ngjarja e rëndë raportohet paraprakisht për agjencinë e Lajmeve NOA nga burimet e policisë së Gjirokastrës, sipas të cilave, ajo ka ndodhur në fshatin Mashkullorë, ndërsa makina me targa TR 3076 T, ku udhëtonin dy viktimat, është përplasur me një mur.

E ndërsa policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes, pista e parë është ajo e shpejtësisë së madhe, me të cilën ishte duke ecur makina ...(vijon).

n.e/NOA

KOMENTE