Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Pamje të rralla në SHBA: Një fantazmë, ecën në mes të natës...
English

Pamje të rralla në SHBA: Një fantazmë, ecën në mes të natës...

SHIKONI FOTOT DHE VIDEO

Uashington, 11 dhjetor, NOA - Një gjahtar ka arritur të sigurojë pamje të rralla filmike të një fantazme të vdekurish, e cila shfaqet në formën e një vampiri në errësirën e natës, me dy si zgavra të bardha në kokë, që presupozohet të jenë vrimat e syve.

Këto imazhe po bëjnë xhiron e botës në Televizionet kryesore amerikane dhe internet dhe i kanë lënë të gjithë të pataksur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

“Një gjahtar drerësh në SHBA, ka postuar një video me dy sy të mprehtë të bardhë që nuk janë të zakonshëm të shihen në një natë të errët”, ka deklaruar krijuesi i faqes së internetit, Innovations Vildgame.

Sipas tij, këto pamje mund t’i shërbejnë mjaft mirë xhirimit të filmit “Spiderman”, mjaft i goditur për kinematë në vitin 2012.

Ndërkaq, përdoruesit e internetit bien dakord të gjithë për një gjë: se kjo ishte thjesht një mashtrim.

Por gjahtari këmbënguli se kjo nuk është një shaka.

n.e/NOA

{youtube}Xzpb0Fqhd8I{/youtube}

{youtube}-jEZ2laP3qQ{/youtube}

{youtube}2HC3J0isfJk{/youtube}

KOMENTE