Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Samsung GT-i9000 Galaxy S konfirmohet azhornimi i Android 2.3
English

Samsung GT-i9000 Galaxy S konfirmohet azhornimi i Android 2.3

SHBA, 11 dhjetor NOA - Procesorët e Samsung Gt-i9000 Galaxy S mund të lehtësohen dhe kjo pas një konfirmimi të dhënë nga prodhuesit koreanë të cilët kanë bërë të ditur se do të azhornojnë sistemin e tyre operativ në Android 2,3 për smartphonin popullor.

Konfirmimi është dhënë nga filiali indian i Samsung Mobile, por faktikisht ky shqetësim i takon të gjithë tregut global.

Asnjë e dhënë për momentin për sa i përket datës së lançimit të Android 2,3 për Galaxy S, megjithatë shpresohet se nuk do të ketë vonesa në lidhje me updat-in e Android.

r.b/NOA

KOMENTE