Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Belen Rodriguez kërkohet si ambasadore e skuadrës së Napolit
English

Belen Rodriguez kërkohet si ambasadore e skuadrës së Napolit

Itali, 15 dhjetor NOA - Nëse Telekom është e gatshme të ketë si ikonë të sajën të zjarrtën Belen, presidenti i Napolit Aurelio De Laurentiis kërkon ta bëjë atë ambasadoren e ekipit të tij.

Për Rodriguez, rreziku për të mbetur papunë mund të themi se nuk ekziston aspak.

Për t’u theksuar është se ndërkohë, vajza e spektaklit ka bërë dhe prezantimin e filmit të ardhshëm të krishtlindjeve “Natale in Sudafrica”, së bashku me Christian De Sica.

r.b/NOA

KOMENTE