English

Belen Rodriguez kërkohet si ambasadore e skuadrës së Napolit

Itali, 15 dhjetor NOA - Nëse Telekom është e gatshme të ketë si ikonë të sajën të zjarrtën Belen, presidenti i Napolit Aurelio De Laurentiis kërkon ta bëjë atë ambasadoren e ekipit të tij.

Për Rodriguez, rreziku për të mbetur papunë mund të themi se nuk ekziston aspak.

Për t’u theksuar është se ndërkohë, vajza e spektaklit ka bërë dhe prezantimin e filmit të ardhshëm të krishtlindjeve “Natale in Sudafrica”, së bashku me Christian De Sica.

r.b/NOA

KOMENTE