Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Berisha policëve: Garantoni korrektësi pas heqjes së vizave!
English

Berisha policëve: Garantoni korrektësi pas heqjes së vizave!

Tiranë, 14 dhjetor, NOA Update – Policisë së Shtetit i takon që të japë garancinë e saj maksimale, që në bashkëpunim me homologet e saj evropiane, heqja e vizave për shqiptarët të mos dështojë.

Këtë apel kreu i qeverisë Sali Berisha, ua ka bërë të gjithë efektivëve blu, gjatë fjalës përshëndetëse që mbajti gjatë analizës vjetore të Policisë së Shtetit.

“Ju e keni bërë Shqipërinë të sigurtë dhe kjo është një meritë e madhe e juaja. Këtë vit ne pritëm mëse 3.5 milionë vizitorë dhe të gjithë hynë dhe u larguan të sigurt nga vendi ynë”, tha ai mes të tjerash.

Duke shtuar se tani mbetet që policët të garantojnë lëvizjen e lirë pa probleme ...(vijon)

n.e/NOA

KOMENTE