English

Dalin të dhënat paraprake të GSmart G1317 Rola

SHBA, 14 dhjetor NOA - Markë e Gigabyte po përgatitet të lançojë në javët e para të vitit të ri të riun GSmart G1317 Rola, një smartphone Android 2,2 i cili do të ofrojë mundësinë e përdorimit të dy kartave SIM njëkohësisht falë suportit Dual SIM.

Telefoni është i karakterizuar nga një ekran me prekje rezistive, të një formati 3.2-polësh në ËQVGA, nga një kamerë 3-megapixel dhe mbështetje për quad-band GSM dhe rrjetet 3G/HSDPA.

Procesori do të jetë i një frekuence prej 528 MHz, ndërsa RAM-i 256MB. Gjithashtu do të ofrohet dhe zgjerimi i memories nëpërmjet mikro-skedave SD, shërbimi i Bluetooth, radio FM radio dhe GPS.

Çmimi me të cilin ai pritet të lançohet fillimisht flitet se është 175 euro.

r.b/NOA

KOMENTE