Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Dënohet gruaja që është rrahur në shesh
English

Dënohet gruaja që është rrahur në shesh

Sudan, 14 dhjetor NOA - Gruaja që paraqitet në videon e postuar në ueb, e cila rrihet në shesh është dënuar në bazë të ligjit dhe nuk ka pasur asnjë shkelje të Kodit Penal.

Lajmi është pohuar nga vetë guvernatori rajonal i Khartum, Abdel Rahman al- Khadar.

Duke komentuar mbi videon që ka bërë xhiron në mbarë botën, gjatë një emisioni të televizionit satelitor sudanez al-Nil-al-Azraq, Al-Khadar ka theksuar se në lidhje me këtë çështje autoritetet kanë hapur një hetim.

r.b/NOA

KOMENTE