English

Halle Barry duke kaluar pushime si një nënë beqare

Malibu, 15 dhjetor NOA - Pushime para Krishtlindjeve në Malibu për bukuroshen Halle Berry dhe vajzën e saj Nahla.

Aktorja amerikane, me një veshje tepër të thjeshtë dhe të shkurtër tregon linjat e saj trupore që janë për t’u pasur zili.

Ajo është parë në disa momente përkëdheljeje mes nënës dhe vajzës gjatë një dite dimri të ngrohtë në Kaliforni.
Duhet theksuar se format fizike të saj kanë qenë gjithmonë të shkëlqyera dhe tepër vetëdijshme për këtë fakt, aktorja fantastike gjithmonë nxjerr në pah më të mirën e saj.

r.b/NOA

KOMENTE