Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Ndan shtatzëninë duke lindur online në Twitter
English

Ndan shtatzëninë duke lindur online në Twitter

SHBA, 15 dhjetor NOA - Mënyra se si mund të ndash lindjen e fëmijës me tërë botën? Këtë fakt mund ta shpjegojë në mënyrën më të mirë Rachael Ince, një 29 vjeçare e cila ka lejuar miqtë e saj në Twitter të ndjekin në kohë reale shtatzëninë dhe lindjen e saj.

Në 39 javë dhe dy ditë Rachael ka pasur në dorë i-Phonin e saj dhe ka lënë filmimet të shiheshin online në internet.

“Gjithmonë e përdorur Twitterin në jetën time - shpjegoi ajo - dhe lindja e djalit tim është një ngjarje tepër e rëndësishme që nuk mund të shmangia ndarjen me të tjerët.

r.b/NOA

KOMENTE