Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Edhe Gwyneth Paltrow në Walk of Fame
English

Edhe Gwyneth Paltrow në Walk of Fame

Kalifornia, 15 dhjetor NOA - Pas Çmimit Oskar, të cilin e ka marrë rreth dhjetë vite më parë, tashmë Gwyneth Paltrow ka fituar një tjetër çmim tepër të rëndësishëm dhe bëhet fjalë pikërisht për yllin në Walk of Fame në Hollywood.

Aktorja e famshme, për këtë okazion ka zgjedhur të veshë një fustan të bardhë mbi gju dhe një takë të mesme. Pastaj ajo ka dhuruar vetëm buzëqeshje dhe kënaqësi për të gjithë fansat e sajdie fotografët që e kishin rrethuar.

r.b/NOA

KOMENTE