Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
George Clooney lë një bakshish të majmë
English

George Clooney lë një bakshish të majmë

Los Anxhelos, 16 dhjetor NOA - George Clooney nuk është kursyer aspak në shpenzime dhe kjo teksa ka kaluar një drekë intime me Elizabetën e tij.

Kështu për të treguar se sa i kënaqur kishte mbetur në këtë mbrëmje ai la një bashkësish të majmë prej 100 dollarësh në tavolinë.

Mund të themi se kamerierët e restorantit në Los Anxhelos të Dinasty nuk mund të ishin më të lumtur.

Çifti ka kaluar një kohë të mrekullueshme në këtë restorant.

Me sa duket çifti kishte një rast festimi duke parë porosinë e bollshme që kanë bërë dhe kjo për shkak se kohët e fundit nuk janë frekuentuar shumë herë, si pasojë e angazhimeve profesionale.

r.b/NOA

KOMENTE