Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Viti 2030, është koha e pushimeve… “të ardhshme”
English

Viti 2030, është koha e pushimeve… “të ardhshme”

Brenda vitit 2030 do të udhëtojmë në avionë të cilët do të jenë në gjendje të transportojnë apartamente të mëdha.

Do të kryejmë udhëtime në qiell dhe do të shkojmë në resorte që e kanë zero impaktin e tyre me mjedisin këto do të jenë pushimet tona këtu dhe njëzet vjet më pas.

Mund të themi se i përkasin shumë të ardhmes, fotot e këtij shërbimi të dedikuara pikërisht për pushimet e 2030. shijojini këto foto dhe mos e frenonin fantazinë.

r.b/NOA

KOMENTE