Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Vëllai i John Terry përfshihet në një tjetër skandal të radhës
English

Vëllai i John Terry përfshihet në një tjetër skandal të radhës

Londër, 17 dhjetor NOA - Përsëri familja Terry është bërë objekt i bisedimeve të shumta. Këtë herë është vëllai i madh që është përfshirë në një skandal tjetër. Pas arrestimit të prindërve, tashmë është radha e djalit të madh madh Paul.

Një lojtar i “Rushden and Diamonds”, Dale Roberts, shiok skuadre me vëllanë e madh të JT, është vetëvrarë natën e së mërkurës pati u vu në dijeni të tradhtisë të së dashurës së tij pikërisht me Paul Terry. Fakti që ka ndodhur muaj më parë, ka çuar në vetëvrasje portierin e ri.
Bëhet fjalë për vëllanë e madh të mbrojtësit të Chelsea që këtë herë është në faqet e para të gazetave. Pas arrestimit të nënës për vjedhje, atë të babait për shpërndarje kokaine, tashmë janë dhe problemet e John dhe Paul Terry, që mbyllin këtë rreth familjar. Për shkak të marrëdhënieve seksuale me të dashurën e Dale Roberts, ky i fundit u vetëvra.

r.b/NOA

KOMENTE