Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Bora e dendur, shtyn ndeshjet e Premier League
English

Bora e dendur, shtyn ndeshjet e Premier League

Londër, 19 dhjetor, NOA- Reshjet e dendura të dëborës ka qenë shkaku që një pjesë e ndeshjeve të Premiere League të shtyhen.

Ditën e djeshme janë zhvilluar vetëm dy ndeshje ajo Sunderland-Bolton me rezultat 1:0 dhe Blackburn-West Ham me rezultat 1:1.

Ndër ndeshjet e shtyra është edhe derbi Chelsea-Manchester United, e cila ka paraprirë edhe disa ndeshje të tjera që nuk do të luhen sipas planifikimit.

Pikërisht shumica e ndeshjeve të javës së 18-të të Premier League-s Angleze, si shkak i borës së madhe janë shtyrë që të luhen jashtë orarit të planifikuar.

a.y/NOA
KOMENTE