Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Juventus, Marotta: Fillimisht fitoret pastaj merkaton
English

Juventus, Marotta: Fillimisht fitoret pastaj merkaton

Torino, 22 dhjetor NOA - Marotta buzëqesh duke menduar për Juventusin e tij. Një buzëqeshje duke menduar për projektet e së ardhshme, por mund të bëjë diçka të tillë duke vëzhguar dhe të tashmen.

“Ne nuk e kufizojnë veten, sot po punojmë për të fituar. Në projektet e mëdha, megjithatë, nuk mund të improvizosh asgjë”, - deklaroi Marotta.

Ai foli gjithashtu dhe për merkaton e janarit, ku pohoi se mund të ketë ndonjë blerje për të plotësuar ekipin, por theksoi se merkatoja e ardhshme e qershorit do të jetë ajo vendimtarja, ku shumë lojtarë të rëndësishëm do të vijnë tek Juventus.

r.b/NOA

KOMENTE