Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Njoftim nga Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve
English

Njoftim nga Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve njoftojnë se sot në orën 14.00, do të zhvillohet një konference për mediat, në lidhje me monitorimin e tregjeve dhe akseve rrugore nga Task-Forcë e Drejtorisë së Hetimit Tatimor në DPT dhe Drejtoritë e Verifikimit në Terren të Drejtorive Rajonale Tatimore.

NOA

KOMENTE