Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Njoftim nga Shoqata e Bashkive të Shqipërisë
English

Njoftim nga Shoqata e Bashkive të Shqipërisë

Tiranë, 22 dhjetor, NOA - Shoqata e Bashkive të Shqipërisë, në bashkëpunim me Shoqatën e Agjencive për Demokraci Vendore (ALDA) dhe nën kujdesin e z. Xhelal Mziu, Kryetar i Bashkisë Kamëz, do të organizojnë me datë 23.12.2010 në orën 10 ;00 pranë ambienteve të Bashkisë Kamëz seminarin me temë: “Programi një Evropë për Qytetarët”.

Qëllimi i këtij seminari do të jetë:

Rritja e rolit të bashkive, komunave, qarqeve dhe rrjetit të shoqërisë civile në fushën e njohjes së programeve të BE-së dhe të mundësive për të përfituar fondet e tij.

NOA

KOMENTE