Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Pamjet e Paris Hilton teksa bën një dush, më të klikuarat e 2010 (VIDEO)
English

Pamjet e Paris Hilton teksa bën një dush, më të klikuarat e 2010 (VIDEO)

Los Anxhelos, 22 dhjetor NOA - Bëhet fjalë për një video e cila ka bërë kuriozë rreth 800 mijë përdorues të Youtube. Megjithatë duhet theksuar se ka qenë dhe vetë Paris Hilton e cila ka bërë një prezantim klas teksa filmohej në mënyrë amatoreske nga një kamerë teksa po bënte një dush.

Ka mjaftuar vetëm që bukuroshja bionde të luante me shkumë dhe flluska uji, që ka tërhequr vëmendjen e të gjithë përdoruesve të rrjetit të internetit.

Në bazë të një klasifikimi të bërë nga “Sun”, videoja e Paris është ajo më e klikuara gjatë vitit 2010.

r.b/NOA

{youtube}9C3AVH_pGK0{/youtube}

KOMENTE