English

Hidhet nga kati i 12 i riu nga Elbasani

LEXONI DETAJET E NGJARJES

Elbasan, 24 dhjetor, NOA-Një i ri i moshës 25 vjeçare ka vendosur ti japë fund jetës duke u hedhur nga kati i 12-të.

Kjo ngjarje ka tronditur qytetin e Elbasanit, pasditen e sotme, ndërsa ende nuk dihet identiteti i viktimës.

Ngjarja ka ndodhur afër qëndrës së qytetit, ndërsa mësohet se trupi i të riut nuk është lëvizur ende nga vendgjarja, ndërsa banorët e pranishëm kanë njoftuar menjëherë policinë.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton lidhur me vendimin e marrë nga viktima.

Deri tani dy janë pistat e mundshme, vetëvrasje ose ndonjë shtytje e mundshme.

Gjithsesi ende nuk është bërë asgjë zyrtare nga ana e policisë.

a.y/NOA

LEXONI DETAJET E NGJARJES

KOMENTE