English

Rritet bilanci i viktimave të aksidentit në Peqin-Elbasan, shkon në 3 numri i tyre

Elbasan, 26 dhjetor, NOA Update, Arjola Ymeraj - Rritet bilanci i viktimave të aksidentit në aksin rrugor Peqin-Elbasan. Një tjetër i aksidentuar ka humbur jetën nga ky aksident në spitalin e Elbasanit, duke e çuar në 3 numrin e viktimave. Raportohet se edhe 22-vjeçari Alban Hokja, ka humbur jetën duke mos i bërë ballë dëmtimeve që kishte marrë nga aksidenti.

Ndërkohë që në gjendje të rëndë janë Klodian Greca 25 vjeç, Arjola Balla 19 vjeç në gjendje kome, Samie Salliu në gjendje të rëndë.

Mësohet se nga përplasja e një mjeti tip Volksvagen me targa greke, me një mjet tjetër të tipit Opel, dy persona, Agim Salliu, 40 vjeç dhe Bernarda Dibra, 18 vjeç kanë gjetur vdekjen menjëherë.

A.y/NOA Vijon...

TRAGJEDI NE BORIZAN ME 3 FEMIJE TE VDEKUR

KOMENTE