English

Natalie Portman humbet vajzën, por vetëm në film

SHBA, 31 Dhjetor NOA - Për fat të mirë gjithçka ka ndodhur në film. Bëhet fjalë për Natalie Portman, e cila në filmin e ardhshëm të saj “The Other Woman” do të jetë në rolin e një nëne, ku për fat të keq vajza e saj do të vdesë.

Aktorja faktikisht, është shtatzënë, ku pas lindjes ajo do të martohet dhe pas suksesit me filmin “The Black Swan”, do të rikthehet në kinema me “The Other Woman”, një film i drejtuar nga Donald Ross.

r.b/NOA

KOMENTE