English

Trishtimi sekret i Celine Dion: I vdiq binjaku i tretë

Montreal, 7 janar, NOA – Të gjithë e dinë tashmë se prej disa javësh këngëtarja e njohur kanadeze Celine Dion ka sjellë në jetë dy binjakë të mrekullueshëm dhe nuk ka media në gossip botë që të mos ketë folur rreth kësaj.

Por ka një fakt të trishtuar në këtë lindje, të cilin askush nuk e ka nxjerrë në dritë.

Ai është fakti se Celine Dion vërtet solli në jetë dy binjakë, por gjatë lindjes së tyre, humbi të tretin, atë që ishte i lidhur bashkë me ta në barkun e saj.

Dhe një gjë e tillë duket se e ka trishtuar shumë këngëtaren e madhe, edhe pse në dukje të paktën, shfaqet e lumtur në kopertinat e revistave duke mbajtur dy binjakët e saj të porsalindur.

Për 42-vjeçaren Celine Dion, ky ka qenë një shok i vërtetë.

n.e/NOA

KOMENTE