English

Çifti mbretëror, fton Pol Mekartnin të këndojë në dasmën e tyre

E shtunë, 8 janar 2011, NOA- Pol Mekartni është ftuar nga Princi Uilliam dhe e fejuara e tij, Kejt Midellton, të këndojë në dasmën e tyre, që është planifikuar për 29 prill.


Sipas mediave britanike, bëhet me dije se anëtari legjendar i grupit “Beatles”, do të angazhohet për këndimin e disa këngëve në një nga dy pritjet që do të organizohen në pallatin Buckingham.
a.y/NOA

KOMENTE