English

Nuk gjen alkool, Amy Uinehouse grabit dhomën fqinje

Rio de Janeiro, 10 janar, NOA - Ekseset e saj nuk kanë kurrë fund. Kur pa se në frigoriferin e dhomës së saj në një hotel në Rio de Janeiro nuk ka pasur pije alkoolike, këngëtarja britanike Amy Uinehouse ka hyrë në një dhomë tjetër të zbrazët dhe ka rrëmbyer atje çdo gjë që ishte me aromën e alkoolit.

Administruesi i hotel “Rio Santa Teresa” i tha gazetës më të madh braziliane "Folha de Sao Paulo", se i kishte lënë këngëtares në mënyrë specifike vetëm ujë mineral, lëngje frutash dhe limonada.

Por interpretuesja kapriçoze nuk ka hequr dorë: ajo është futur në një dhomë tjetër dhe e bëri bosh frigoriferin me alkool, pavarësisht nga vigjilenca e producentëve për të mos e lënë në kontakt me të.

n.e/NOA

KOMENTE