Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
E dënuara josh seksualisht drejtorin e burgut
English

E dënuara josh seksualisht drejtorin e burgut

Paris, 15 Janar NOA - Është një 21-vjeçare vërtet e parezistueshme dhe tepër e vetëdijshme për bukurinë e saj, e cila nuk ka hezituar ta përdorë këtë veçori të sajën edhe pas hekurave.

"Viktima" ka qenë drejtori i burgut, një 41-vjeçar, që e kishte ftuar një natë në strehën e tij.

Por çështja mes të dyve, duke i siguruar trajtime të favorshme femrës së burgosur, ka zgjatur shumë pak.

Kjo pasi pas ankesave të të burgosurave të tjera në burgun e Versajës, i cili ndodhet pranë Parisit, të dy janë kallëzuar dhe drejtorit iu prezantua një urdhër-ndalimi, për t’u afruar drejt burgut.

r.b/NOA

KOMENTE