Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Motorri përplaset me trafikndarësen, një i vdekur dhe një i plagosur
English

Motorri përplaset me trafikndarësen, një i vdekur dhe një i plagosur

Kavajë, 15 janar 2011, NOA- Një aksident ka ndodhur në vendin e quajtur Mali i Robit. Korrespodenti i agjencisë së lajmeve NOA, bën me dije se një motorr është përplasur me një trafikndarëse dhe si pasojë e këtij aksidenti ka mbetur një person i vdekur dhe një i plagosur. Ndërkaq nga ana e policisë bëhet me dije se shkak për këtë aksident është bërë shpejtësia e madhe e drejtuesit të mjetit, çka ka çuar në këtë fund tragjik. I plagosuri është dërguar menjëherë drejt urgjencës së spitalit të Durrësit, dhe nuk dihet ende se si do vijojë gjendja e tij, pasi paraprakisht bëhet me dije se është në gjendje kritike për jetën. Nga ana e policisë janë nisur hetimet për të zbardhur ngjarjen. a.y/NOA

KOMENTE