Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Sherr me armë, vritet shqiptari në Romë
English

Sherr me armë, vritet shqiptari në Romë

Romë, 15 janar 2011, NOA- Një sherr me armë midis disa shqiptarëve, ka lënë të vdekur një 40 vjeçar. Natën e kaluar si rrjedhojë e përplasjes me armë ka gjetur vdekjen shtetasi Ardjan Shehaj, 40-vjeç, banues në Porto Rekanati. Policia e Romës, sapo është sinjalizuar për ngjarjen ka shkuar në vendngjarje dhe ka kryer arrestimin e autorit të krimit. Prokuroria e Romës menjëherë ka nisur hetimet për të sqaruar rrethanat. a.y/NOA

KOMENTE