English

Dy të plagosur lehtë në demonstratë

Tiranë, 21 janar, NOA – Një qytetar dhe një polic janë plagosur lehtë sot nga përplasja e dhunshme këto momente para kryeministrisë. Ndaj forcave të policisë janë hedhur gurë dhe sende të forta, gjë që ka sjellë dhe plagosjen e një polici.

Ndërsa qytetari mendohet se është goditur nga shkopinjtë e policisë gjatë reagimit. Këto momente po gjuhet me gurë dhe me shashka dajret policisë.

a.k/NOA

KOMENTE