English

Pattinson përkrah Keira Knightly në Cosmopolis

Angli, 27 Janar NOA - Nëse dashuria për Bellan do të jetë e përjetshme në zemrën e vampirit, Robert Pattinson ka vend dhe për bukuroshen Keira Knightley. Aktorja britanike, faktikisht do të jetë së bashku me të, në filmi e ri “Cosmopolis”. Roli fillimisht ishte destinuar për Marion Cotillard, e cila, duke qenë shtatzënë i ka hapur rrugën koleges së saj. Tashmë mund të themi se çifti i ri i Hollywood premton shkëndija të reja. Xhirimet e filmit të ri thriller të David Cronenberg, i bazuar në romanin e Don DeLillo, do të nisin gjatë majit, në Toronto dhe Nju Jork. Megjithatë për tu theksuar mbetet fakti se për regjisorin nuk ishte aspak e lehtë të mblidhje kasti i xhirimeve.

r.b/NOA

KOMENTE