Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Alaskë, ariu që mahnit me lëvizjet e tij me topin
English

Alaskë, ariu që mahnit me lëvizjet e tij me topin

Alaskë, 30Janar NOA - Me topin duhet thënë se është një kampion i vërtetë. Hugo, 11 vjeç, ka treguar aftësi të mëdha dhe shkathtësi ndërkohë që luante.

Fillimisht do të kujtonit se bëhej fjalë për një basketbollist të madh... por faktikisht është një ari kaf, i cili jeton në një rezervë të natyrës prej 18 hektarësh dhe argëton vizitorët në Alaska, duke kryer lëvizjet harmonike dhe të veçanta me topin e tij. Hugo, i cili është edhe emri i ariut të dashur, është i gjatë afro 2 metër dhe peshon 200 kilogramë.

r.b/NOA

KOMENTE