English

Grusht mes Robben dhe Muller

Gjermani, 31 Janar NOA - Suksesi në fushën e Werder Bremen nuk ishte i mjaftueshme për të qetësuar gjakrat në shtëpinë e Bajern Munihut. Kundërshtarët e ardhshëm të Interit në Ligën e Kampionëve, janë mjaft dukshëm të nervozuar. Prova e kësaj, ishte përplasja e nxehtë mes Arjen Robben dhe Thomas Muller në fushën lojës . Holandezi, pas një grindje të fortë, e ka goditur me një grusht në fytyrë shokun tij të skuadrës. Ka qenë menjëherë ndërhyrja e shpejtë e shokëve të tjerë të skuadrës që ka ndarë dy lojtarët.

r.b/NOA

KOMENTE