Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Njoftim nga Shoqata e Bashkive të Shqipërisë
English

Njoftim nga Shoqata e Bashkive të Shqipërisë

Tiranë, 31 janar, NOA - Shoqata e Bashkive të Shqipërisë në bashkëpunim dhe me mbështetjen e Fondacionit “Hanns Seidel” organizon ditën e enjte, në datën 3 shkurt 2011 në orën 09:30, në Hotel Tirana Internacional, salla “Balsha”, konferencën kombëtare mbi: “Rolin e Shoqërisë Civile dhe kontributin e donatorëve në Fuqizimin e Qeverisjes Vendore në Shqipëri”

NOA

KOMENTE