English

Paris Hilton rekord veshjesh për ditëlindje

SHBA, 20 Shkurt NOA - Për 30-vjetorin e saj Paris Hilton ka menduar të vendosë një tjetër rekord të sajin personal. Dita njujorkeze e saj ka nisur me “The Wendy Williams Shoë”, ku është paraqitur me një veshje klasike, në ngjyrë të bardhë dhe të zezë. Më pas ka vazhduar me “David Letterman show”, ku është paraqitur me një “turchese” dhe ka dalë nga shfaqja me një veshje të artë. E zezë klasike me jakë V në dekolte, ishte veshja më të cilën bukuroshja amerikane mbylli mbrëmjen në partin e ditëlindjes, që e zhvilloi në klubin “Hollywood club Lavo”.

r.b/NOA

KOMENTE