English

Zenit mendon të rikthejë Arshavin

Rusi, 21 Shkurt NOA - Sipas “The People”, Zenit San Pietroburg është e gatshme për të rikthyer në ekipin e saj Andrei Arshavin. Sulmuesi 29-vjeçar, aktualisht ndodhet në radhët e ekipit të Arsenalit, por ai duhet thënë se është në objektivat kryesorë të teknikut të klubit rus, Luciano Spalletti. Një marrëveshje e tillë me sa duket mund të përfundojë me sukses, kjo dujke parë se Arsenali është i gatshëm të vazhdojë në rrugën e tij dhe pa shërbimet e talentit rus. r.b/NOA

KOMENTE