Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Java e modës në Milano nis me Kaya Jones
English

Java e modës në Milano nis me Kaya Jones

Milano, 23 Shkurt NOA - Java e modës në Milano është në nismën e saj dhe qyteti duhet thënë se është ndezur me festat më fashion. Në “Le Banque” ka qenë një i ftuar special që ka tërhequr vëmendjen e të gjithë të pranishmëve: bëhet fjalë për binden bukuroshe, Kaya Jones, e cila ka zbarkuar në qytetin e modës, një ish pjesëtare e Pussycat Dolls (që ka braktisur grupin pas suksesit me hitin “Don’t Cha”).

Në pritja të saj kanë qenë dhe shumë personazhe të njohur vendas si Amalia Roseti, me të cilën Kataia duhet thënë se pati menjëherë një raport të shkëlqyer. Më pas të ftuar të tjerë ishin dhe Camila Sant’Ana, Milton Morales, Simone Rugiati dhe Antonio Zequila. Këtu është paraqitur dhe një foto e

bukuroshes së Pussycat Doll, Kaya Jones gjatë fetës në Milano.

r.b/NOA

KOMENTE