English

Leonardo rigjen Lucion, Sneijder dhe Chivu

Milano, 23 Shkurt NOA - Njëzet e një, janë lojtarët që janë thirrur nga Leonardo për ndeshjen e një të tetave në Ligës së Kampionëve kundër Bajernit, në program mbrëmjen e ditës së sotme. Tekniku i Interit ka rigjetur Chivu, të skualifikuar në kampionat, krahas Lucios dhe Sneijder, që kanë munguar në ndeshjen me Cagliarin. Lista e plotë e lojtarëve është si më tej: Julio Cesar, Castellazzi, Orlandoni, Cordoba, Zanetti, Lucio, Maicon, Ranoçhia, Materazzi, Chivu, Nagatomo, Stankovic, Thiago Motta, Sneijder, Kharja, Mariga, Cambiasso, Obi, Coutinho, Eto'o, Pandev.

r.b/NOA

KOMENTE