Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Filmon vajzën nudo në dush për ti gjetur burrë
English

Filmon vajzën nudo në dush për ti gjetur burrë

Pekin – Është 26 vjeçe dhe ende nuk ka burrë. E dëshpëruar, nëna filmon vajzës e saj, ndërsa ajo bën dush dhe e publikon videon në Youtube. Gan Lulu, vajza e saj në fillim nuk nuk flet, por ia le asaj të vendosë për këtë çështje.

Historia përfundon në “Huffington Post” që ka publikuar një version të videos të “censuruar” , pasi e ëma e kishte filmuar nudo.

"Kurrë nuk kam pasur të dashur dhe jo, sepse jam e shëmtuar. Për fat të keq, askush nuk më dëshiron... kështu që tani unë jam duke kërkuar për një partner - thotë vajza – Nuk më intereson çfarë mendoni apo se jam një person mjaft ndryshe. Nuk jam e mërzitshme, kështu që unë nuk mendoj se ka askush nuk më do mua".

a.e./NOA

KOMENTE