Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Irina, ikonë seksi në bikini
English

Irina, ikonë seksi në bikini

Itali, 24 Shkurt NOA - Ajo është mjaft e vetëdijshme se është gruaja më dëshiruar në mbarë botën dhe në lidhje me këtë fakt ka një dëshirë të madhe të provokojë. Vetëm disa ditë më parë ajo arriti të merrte kopertinën e “Sports Illustrated” dhe tashmë ajo ka xhiruar një video në të cilën paraqitet me bikini dhe përkëdhelet nga “dallgët” e një pishine.

Megjithatë ajo vazhdon ta konsiderojë veten si një “vajzë normale”. Siç ka pohuar në revistën “Jack”, po të ishte për të, Irina do të kalonte të gjithë ditën e saj në shtrat duke ngrënë pica. Me sa duket “mbretëreshës të së brendshmeve femërore”, i duhet shumë pak për tu ndjerë seksi: “Që nga sjelljet e një djali në rrugë e deri tek ato intime...”

r.b/NOA

KOMENTE