Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Një garë me slitë tepër e veçantë
English

Një garë me slitë tepër e veçantë

Gjermani, 24 Shkurt NOA - Mbi slitë në dëborë, vetëm me një kasketë të veshur në kokë, çizme dhe të mbathura. Kjo ka qenë gara e vetme që ka tërhequr 13 meshkuj dhe 13 femra në Braunlage, në Gjermani dhe që ka tërhequr vëmendjen e një publiku prej 17mijë personash. Është viti i tretë radhazi që ky kompeticion organizohet mes një interesi të përbashkët. Fituesit? Në pod u ngjitën tre pjesëtar të një hoteli në atë zonë.

r.b/NOA

KOMENTE