Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Pep Guardiola firmos sërish për Barçën
English

Pep Guardiola firmos sërish për Barçën

Barcelonë, 24 Shkurt NOA - Pep Guardiola ka firmosur një kontratë që do ta lidhë me Barcelonën deri në përfundim të sezonit 2011-2012. Kjo marrëveshje e arritur që prej kohësh, është nënshkruar ditën e sotme nga tekniku dhe presidenti Sandro Rosell në selinë e shoqërisë spanjolle. Guardiola,në drejtim të klubit që nga viti 2008,ka fituar dy edicione në ligën spanjolle, një Champions League dhe një Superkupë Evropiane, një Botëror për Klube, dy Superkupa Spanje dhe një kupë mbreti.

r.b/NOA

KOMENTE