English

Steve Jobs largohet nga klinika

SHBA, 24 Shkurt NOA - I sëmurë, i lodhur dhe i pasigurt në këmbët e tij. Kjo ka qenë paraqitja e Steve Jobs, bos-it të Apple, pas një kure të kimioterapisë për të kuruar kancerin në pankreas, i cili duhet thënë se po e tret dit pas dite. Në këtë imazh të publikuar nga “Radaronline.com”, ai duket teksa del nga makina dhe hipën në bordin e një makine. Një lodhje shumë e madhe për të dhe kur ai ndërmerr veprime shumë të vogla: i konsumuar dhe tepër i dobësuar “rehatohet” në sedije tepër i lodhur.

r.b/NOA

KOMENTE