Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Identifikohen 3 të arrestuarit me 30 kg hashash
English

Identifikohen 3 të arrestuarit me 30 kg hashash

Tiranë, 27 shkurt, NOA – Policia e Tiranës ka bërë të ditur emrat e tre personave që u arrestuan orët e para të mëngjesit të sotëm për trafik droge. Ata janë Gjergji Qose, Genci Zekolli dhe Ylli Abazi.

Arrestimi i tyre u bë në zonën e Komunës së Parisit në Tiranë, pasi gjatë kontrollit ju sekuestruan 30 kilogramë drogë e llojit kanabis sativa.

Policia bëri të ditur se tre personat ndiqeshin prej dy muajsh dhe vetëm dje u bë i mundur lokalizimi dhe kapja e tyre duke kryer vepër penale.

a.k/NOA

KOMENTE