Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Lezhë, gara me motorr i merr jetën 23-vjeçarit
English

Lezhë, gara me motorr i merr jetën 23-vjeçarit

Lezhë, 27 shkurt 2011, NOA - Një garë me motorr i ka marrë jetën në mënyrë tragjike para pak minutash një 23-vjeçari nga rrethi i Kurbinit. Aksidenti vdekjeprurës ndodhi në pistën e aviacionit Gjadrit në qytetin e Lezhës.

Sipas korrespondentit të agjencisë NOA 23-vjeçari Mujo Martini mësohet se gjatë garës me motorr ka humbur drejtimin dhe është përplasur për vdekje me tre mjete të tjera.

Ka qenë e menjëhershme mbërritja e efektivëve të komisariatit të Lezhës, të cilët thonë se aksidenti që i mori jetën të riut ndodhi për shkak të shpejtësisë tejet të madhe me të cilën po ecte 23-vjeçari Mujo Martini.

mit/NOA

KOMENTE