English

I çmendur pas Julia Roberts: 82 tatuazhe në trup

Kili, 10 mars 2011 NOA- Totalisht i çmendur pas Julia Roberts tatuazhe. Kiliani Mijenko Parserisa ka “stampuar” në gjoks, shpinë dhe krahë 82 pamje nga filmat e aktores së famshme.

Kostoja e këtij operacioni të veçantë ka qenë rreth 2500 dollarë.

“Nga filmi Erin Brockovich filloi e gjitha" thotë Milijenlko dhe që atëherë nuk kam ndaluar.

a.e./NOA

KOMENTE