English

Kate Moss sfilon për Vuitton (por ka celulit)

Paris, 10 Mars 2011 NOA- Një pasarelë e shkëlqyer ajo e Louis Vuitton në javën e modës në Paris, ku është paraqitur koleksioni vjeshtë-dimë 2011, projektuar nga Marc Jacobs me pjesëmarrjen e modeleve më të listuara të momentit, si Lily Donaldson, Natasha Poly, Freja Beha.

Mbretëresha e shfaqjes së modës ishte patjetër, Kate Moss.

Por duket se dhe kjo bukuri nuk i ka shpëtuar objektivit të aparatit.

Një foto zbulon se dhe princesha e pasarelës ka celulit.

a.e./noa

KOMENTE