Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kim dhe Cole në versionin “baby”
English

Kim dhe Cole në versionin “baby”

SHBA, 15 Mars NOA - Disa herë nga albumet e kujtimeve fotografike mund të vijën surpriza të vërteta. Diçka e tillë ka ndodhur me foton e Kim Kardashian, e cila e ka publikuar foton në faqen e saj personale të blog-ut në të cilën paraqitet ajo së bashku me e. Çfarë është e çuditshme? Që në atë epokë ishin të dyja 13-vjeçare dhe shumë larg asaj çfarë kanë arritur ditët e sotme.

Mike që nga ajo kohë dhe të gatshme për një të ardhme përpara kamerave dhe makinave fotografike. Mjafton vetëm të shihet Kim në sjelljen e saj në këtë pozë ose se si Nicole ka ulur kokën sikur të ishte një yll i vërtetë i televizionit.

r.b/NOA

KOMENTE