English

Aretha Franklin rikthehet në një formë të shkëlqyer

SHBA, 17 Mars NOA - Me një fustan mbrëmje ngjyrë të kuqe, e dobësuar dhe në një formë perfekte, është rikthyer Aretha Franklin, ashtu si në kohët e vjetra në kopertinën e revistës “Jet”. Kjo në kundërshtim të atyre personave që e dinin të vdekur, këngëtarja është gjallë, në formë dhe me një buzëqeshje me të cilën ajo tregon se ka arritur të mundë kancerin pas ndërhyrjes delikate në mëlçi. Mbretëresha e muzikës soul, kështu, në moshën 68 vjeçare është rikthyer në një formë të shkëlqyer. Për tu theksuar është se në muajin janar ajo ka kaluar momentin më të keq të jetës së saj.

r.b/NOA

KOMENTE