Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Bashkia e Kamzës rrit bashkëpunimin me shoqërinë civile
English

Bashkia e Kamzës rrit bashkëpunimin me shoqërinë civile

Kamëz, 17 mars, NOA - Bashkia e Kamzës ka vendosur të rrisë nivelin e bashkëpunimit me shoqërinë civile, me qëllim zhvillimin e politikave lokale. Për këtë qëllim, nesër në orën 10.00, në sallën e Këshillit Bashkiak Kamëz do të prezantohet një projekt që synon afrimin e strategjive, mes organit vendimmarrës dhe shoqërisë civile

Projekti “Vëzhgim, vlerësim dhe mbështetje për përmirësimin e marrëdhënieve të strukturave vendore me organizatat e shoqërisë civile. Në zhvillimin e politikave lokale, si pjesë e rëndësishme e zhvillimit drejt integrimit Evropian”, organizohet nga Shoqata e Bashkive të Shqipërisë dhe Bashkia Kamëz .

a.k/NOA

KOMENTE