Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Gjendet i pajetë në grykëderdhjen e lumit Erzen, 30 vjeçari dyshohet për vetëmbytje
English

Gjendet i pajetë në grykëderdhjen e lumit Erzen, 30 vjeçari dyshohet për vetëmbytje

Shijak, 17 mars 2011, NOA- Pak minuta më parë në lumin Erzen në Shijak është gjetur një trup i pajetë.

Sipas të dhënave paraprake mësohet se kufoma është gjetur në grykëderdhjen e lumit Erzen dhe është identifikuar si Admirim Sade.

Burime zyrtare nga policia thonë se viktima mund të jetë rreth të 30-ve.

Megjithatë nuk bëhen ende të ditura shkaqet që kanë çuar në vdekjen e të riut dhe as koha kur ai ka gjetur vdekjen.

Ndërkohë sipas policisë bëhet e ditur se Sade ishte larguar nga familja disa ditë më parë dhe sipas familjarëve të tij ai vuante nga depresioni.

Nga ana e uniformave blu ka nisur menjëherë puna për të zbardhur shkaqet që kanë çuar në humbjen e jetës së viktimës, ndonëse dyshohet për një vetëmbytje.

a.y/NOA

KOMENTE